Amphenol Aerospace Operations D38999/24MJ4HA-LC
D38999/24MJ4HA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MJ4HA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 56POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MJ4HA-LC.pdf
Availability of D38999/24MJ4HA-LC
QUANTITY
D38999/24MJ4HA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MJ4HA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MJ4HA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MJ4HA-LC
Related LinksD38999/2, D38999/24MJ4HA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MJ4HA-LC Details Description
Related parts for D38999/24MJ4HA-LC
RES SMD 3.57K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN SPLICE BUTT 16-14AWG STD datasheet.pdf
IC 12-BIT GEN/CHKER 16CDIP datasheet.pdf
RES SMD 6.98K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 6.8 OHM 1.5W 10% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
RES 44.2K OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
HEADER SOLDER CUP 2.54MM datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X35MM L-TAB T766 datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 19.2W datasheet.pdf