Amphenol Aerospace Operations D38999/24SD15AN
D38999/24SD15AN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24SD15AN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 15C 14#20 1#16 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24SD15AN.pdf
Availability of D38999/24SD15AN
QUANTITY
D38999/24SD15AN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24SD15AN
Internal Part NumberEIS-D38999/24SD15AN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24SD15AN
Related LinksD38999/, D38999/24SD15AN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24SD15AN Details Description
Related parts for D38999/24SD15AN
IDC CABLE - MSR34K/MC34M/MSR34K datasheet.pdf
PLUG W/SOCKET INSERT (12 CON) datasheet.pdf
THERMISTOR NTC DISK 47KOHM 10% datasheet.pdf
MOSFET N-CH 60V 18A IPAK datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64QFN datasheet.pdf
RES SMD 4.99K OHM 1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
RES 3.92K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC datasheet.pdf