Amphenol Aerospace Operations D38999/24SD18JN
D38999/24SD18JN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24SD18JN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 18C 18#20 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24SD18JN.pdf
Availability of D38999/24SD18JN
QUANTITY
D38999/24SD18JN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24SD18JN
Internal Part NumberEIS-D38999/24SD18JN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24SD18JN
Related LinksD38999/, D38999/24SD18JN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24SD18JN Details Description
Related parts for D38999/24SD18JN
FUSE GLASS 4A 250VAC 2AG datasheet.pdf
RES 301K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 20% 15V AXIAL datasheet.pdf
RES 8.45 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 2.87K OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 0.12 OHM 7W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 6.04K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG 28POS datasheet.pdf
PREMO-FLEX 1.25 JMPR LGT 102 TYP datasheet.pdf
CAP CER 100PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
OSC XO 150.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf