Amphenol Aerospace Operations D38999/24SD5PD
D38999/24SD5PD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24SD5PD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 5C 5#16 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24SD5PD.pdf
Availability of D38999/24SD5PD
QUANTITY
D38999/24SD5PD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24SD5PD
Internal Part NumberEIS-D38999/24SD5PD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24SD5PD
Related LinksD38999/, D38999/24SD5PD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24SD5PD Details Description
Related parts for D38999/24SD5PD
SSD 4GB SCSI datasheet.pdf
SPEAKER ALNICO 8OHM .2W 45MM RND datasheet.pdf
BOX STEEL GRAY 8"L X 6"W datasheet.pdf
CONN HSG INLINE MNT PLUG 24POS datasheet.pdf
50W DC/DC-CONV POWERLINE-PLUS datasheet.pdf
POT SLIDE 10K OHM .5W 100MM datasheet.pdf
CINCH STRAP W/ GROMMET, HOOK & L datasheet.pdf
HD EJECT RA TH datasheet.pdf
PREMO-FLEX 1.25 JMPR LGT 76 TYPE datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM L-TAB datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ SYNC datasheet.pdf
OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf