Amphenol Aerospace Operations D38999/24TB35SN-LC
D38999/24TB35SN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TB35SN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 13C 13#22D SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TB35SN-LC.pdf
Availability of D38999/24TB35SN-LC
QUANTITY
D38999/24TB35SN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TB35SN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24TB35SN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TB35SN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24TB35SN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TB35SN-LC Details Description
Related parts for D38999/24TB35SN-LC
RES 1.6 OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC TXRX 5V RS232 LOW PWR 28-SSOP datasheet.pdf
CORDSET MALE-FEMALE 6' 16/4 PVC datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144BGA datasheet.pdf
CONN HEADER 39POS .100" STACKER datasheet.pdf
RES SMD 312K OHM 0.1% 0.4W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 25W datasheet.pdf
RES 330 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER 4PDT 5A 120V datasheet.pdf
MULTI-PAIR 22COND 22AWG 100' datasheet.pdf
FIXED IND 1.5MH 70MA 21 OHM SMD datasheet.pdf
Connector Socket 35 Position 0.070" (1.78mm) Gold Through Hole datasheet.pdf