Amphenol Aerospace Operations D38999/24TD15AC
D38999/24TD15AC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TD15AC
Brief Description
TV 15C 14#20 1#16 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TD15AC.pdf
Availability of D38999/24TD15AC
QUANTITY
D38999/24TD15AC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TD15AC
Internal Part NumberEIS-D38999/24TD15AC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TD15AC
Related LinksD38999/, D38999/24TD15AC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TD15AC Details Description
Related parts for D38999/24TD15AC
CAP ALUM 56UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 442 OHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323 datasheet.pdf
CAP CER 180PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W datasheet.pdf
RES 33.6K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 10% 25V 1411 datasheet.pdf
SWITCH SLIDE datasheet.pdf
CAP CER 3.7PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM R-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CAP FILM 15NF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf