Amphenol Aerospace Operations D38999/24TD15HD-LC
D38999/24TD15HD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TD15HD-LC
Brief Description
TV 15C 14#20 1#16 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TD15HD-LC.pdf
Availability of D38999/24TD15HD-LC
QUANTITY
D38999/24TD15HD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TD15HD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24TD15HD-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TD15HD-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24TD15HD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TD15HD-LC Details Description
Related parts for D38999/24TD15HD-LC
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
RES 1.5K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 5POS PIN datasheet.pdf
IC RECLOCKER SMPTE 64QFN datasheet.pdf
HOOK-UP 22AWG BLACK 5000' datasheet.pdf
IC FLASH 32MBIT 70NS 48TSOP datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 12V 5W datasheet.pdf
CONN PLUG W/SOCKETS datasheet.pdf
METRAL HDR datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 630V X7R RADIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC RDL datasheet.pdf