Amphenol Aerospace Operations D38999/24TD18BB
D38999/24TD18BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TD18BB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 18C 18#20 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TD18BB.pdf
Availability of D38999/24TD18BB
QUANTITY
D38999/24TD18BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TD18BB
Internal Part NumberEIS-D38999/24TD18BB
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TD18BB
Related LinksD38999/, D38999/24TD18BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TD18BB Details Description
Related parts for D38999/24TD18BB
MOSFET N-CH 1KV 10A TO-247AD datasheet.pdf
KNOB BLK GLOSS.925"DIA 6MM SHAFT datasheet.pdf
RES SMD 2K OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 301 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR AD5422LFEBZ datasheet.pdf
IC REG CTRLR BST INV ISO 16-LLP datasheet.pdf
CONN HEADER 1POS .100" GOLD datasheet.pdf
CAP CER 24PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN SOCKET BGA 420POS GOLD datasheet.pdf
RJI KABEL AWG 22/1 MASSIV IP20 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100" datasheet.pdf