Amphenol Aerospace Operations D38999/24TD19SE-LC
D38999/24TD19SE-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TD19SE-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 19C 19#20 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TD19SE-LC.pdf
Availability of D38999/24TD19SE-LC
QUANTITY
D38999/24TD19SE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TD19SE-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24TD19SE-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TD19SE-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24TD19SE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TD19SE-LC Details Description
Related parts for D38999/24TD19SE-LC
MOSFET N-CH 20V 61A D2PAK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 1A 14TSSOP datasheet.pdf
LCD 3.5" TFT 320X240 QVGA WH LED datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 100POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
RES SMD 390 OHM 5% 1/2W 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 1.0UF 20% 100V AXIAL datasheet.pdf
RES 5.11K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 215K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN AUTO LAN PLUG 4POS SMT R/A datasheet.pdf
CAP FILM 2.4UF 5% 1600VDC AXIAL datasheet.pdf