Amphenol Aerospace Operations D38999/24TE35BB
D38999/24TE35BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TE35BB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 55C 55#22D SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TE35BB.pdf
Availability of D38999/24TE35BB
QUANTITY
D38999/24TE35BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TE35BB
Internal Part NumberEIS-D38999/24TE35BB
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TE35BB
Related LinksD38999/, D38999/24TE35BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TE35BB Details Description
Related parts for D38999/24TE35BB
IC MUX/DEMUX TRIPLE 2X1 16SSOP datasheet.pdf
CARD EDGE 72POS DL .100X.200 BLK datasheet.pdf
IC HEX INVERTER 14-TSSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS W/SKT BOX datasheet.pdf
CONN HEADER 38POS 1MM GOLD VERT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
RES SMD 180K OHM 5% 1/4W 0603 datasheet.pdf
SWITCH SLIDE DPDT 500MA 125V datasheet.pdf
POT 1M OHM 1/2W CARBON LINEAR datasheet.pdf
BRD MNT PRESSURE SENSORS datasheet.pdf
MOD,8 DC VOLTAGE INPUT datasheet.pdf
1000UF 35V 16X20MM 105C 7000H datasheet.pdf