Amphenol Aerospace Operations D38999/24TE99SB-LC
D38999/24TE99SB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TE99SB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 23C 21#20 2#16 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TE99SB-LC.pdf
Availability of D38999/24TE99SB-LC
QUANTITY
D38999/24TE99SB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TE99SB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24TE99SB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TE99SB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24TE99SB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TE99SB-LC Details Description
Related parts for D38999/24TE99SB-LC
IC BUS TRANSCEIVER 8BIT 20SO datasheet.pdf
CAP CER 82PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
TEST JACK PB 10A YELLOW datasheet.pdf
SENSOR 15PSI 3/8-24UNF 1-5V datasheet.pdf
RES 2.32M OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 50 OHM 5% 10W datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 36.83X57.6X22.86MM T766 datasheet.pdf
AM5 SWITCH 16A SPST-NC HNG LVR datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 24POS PIN datasheet.pdf