Amphenol Aerospace Operations D38999/24TF11PN
D38999/24TF11PN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TF11PN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 11C 11#16 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TF11PN.pdf
Availability of D38999/24TF11PN
QUANTITY
D38999/24TF11PN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TF11PN
Internal Part NumberEIS-D38999/24TF11PN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TF11PN
Related LinksD38999/, D38999/24TF11PN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TF11PN Details Description
Related parts for D38999/24TF11PN
JUMPER-H1501TR/A2015V/X 8" datasheet.pdf
RES 523 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC EEPROM 2KBIT 400KHZ SOT23-6 datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
90MM BLUE LED RING LIGHT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 25W datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
RES SMD 56K OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 649K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC FPGA 696 I/O 1517FBGA datasheet.pdf
1.27MM PF HDR SMT NRBLB RL SN WO datasheet.pdf