Amphenol Aerospace Operations D38999/24TF28HA
D38999/24TF28HA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TF28HA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 28C 26#20 2#16 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TF28HA.pdf
Availability of D38999/24TF28HA
QUANTITY
D38999/24TF28HA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TF28HA
Internal Part NumberEIS-D38999/24TF28HA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TF28HA
Related LinksD38999/, D38999/24TF28HA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TF28HA Details Description
Related parts for D38999/24TF28HA
IC REG LDO 2.5V 1A SC63 datasheet.pdf
EVAL MOD FOR TPA711MSOP datasheet.pdf
CAP CER 2000PF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
IC LI-ION LDO CHRG MGMT 8VSSOP datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.1V 500MW MSD datasheet.pdf
RES 193K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Socket 24 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
LUG COPPER 2 HOLE datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5V SMD datasheet.pdf