Amphenol Aerospace Operations D38999/24TG41SA
D38999/24TG41SA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TG41SA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 41C 41#20 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TG41SA.pdf
Availability of D38999/24TG41SA
QUANTITY
D38999/24TG41SA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TG41SA
Internal Part NumberEIS-D38999/24TG41SA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TG41SA
Related LinksD38999/, D38999/24TG41SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TG41SA Details Description
Related parts for D38999/24TG41SA
FUSE BRD MNT 1A 125VAC/VDC AXIAL datasheet.pdf
IDC CABLE - MKR60K/MC60F/MPL60K datasheet.pdf
IC OPAMP GP 400KHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
FILTER LINE 2ST STD/IND 1A SCREW datasheet.pdf
RES SMD 95.3K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
TXRX IR 4MB/S 3V TOP VIEW SMD datasheet.pdf
LED AMBER CLEAR 4PLCC SMD datasheet.pdf
IGBT 600V 41A 250W TO247-3 datasheet.pdf
1X1 EMI HOUSING ASSY 0 DEGREE datasheet.pdf
CABLE STR 4POS MALE/MALE 5M datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM L-TAB datasheet.pdf
470UF 250V 30X30MM 85C 5000H datasheet.pdf