Amphenol Aerospace Operations D38999/24TH21SN-LC
D38999/24TH21SN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TH21SN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 21C 21#16 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TH21SN-LC.pdf
Availability of D38999/24TH21SN-LC
QUANTITY
D38999/24TH21SN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TH21SN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24TH21SN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TH21SN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24TH21SN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TH21SN-LC Details Description
Related parts for D38999/24TH21SN-LC
PHOTO IC INFRARED 38.0KHZ W/HLDR datasheet.pdf
IC OPAMP JFET 16MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 0.015 OHM 1% 2W 4527 datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 0.1A TO92-3 datasheet.pdf
IC FPGA 85 I/O 144TQFP datasheet.pdf
RES SMD 66.5 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
RES 165K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 21 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 7.8PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf