Amphenol Aerospace Operations D38999/24TJ19SN
D38999/24TJ19SN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TJ19SN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 19C 19#12 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TJ19SN.pdf
Availability of D38999/24TJ19SN
QUANTITY
D38999/24TJ19SN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TJ19SN
Internal Part NumberEIS-D38999/24TJ19SN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TJ19SN
Related LinksD38999/, D38999/24TJ19SN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TJ19SN Details Description
Related parts for D38999/24TJ19SN
MOSFET N-CH 100V 170MA SOT23-3 datasheet.pdf
RES MO 2W 51K OHM 2% AXIAL datasheet.pdf
IC OPAMP GP 50MHZ RRO 10MSOP datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.25W 24V IN 3.3V OUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 25W datasheet.pdf
31 SIL VERT SOCKET 4.6MM datasheet.pdf
OPTICAL ENCODER datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X25MM XCUT T766 datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS INLINE SKT datasheet.pdf