Amphenol Aerospace Operations D38999/24TJ37SA-LC
D38999/24TJ37SA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TJ37SA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 39C 39#16 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TJ37SA-LC.pdf
Availability of D38999/24TJ37SA-LC
QUANTITY
D38999/24TJ37SA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TJ37SA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24TJ37SA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TJ37SA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24TJ37SA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TJ37SA-LC Details Description
Related parts for D38999/24TJ37SA-LC
OPTOISO 5.3KV DARL W/BASE 6DIP datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN 250MW 3DFN datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 2.1V SC-82AB datasheet.pdf
RES SMD 18K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
FUSE 20A 500V CLASS AM datasheet.pdf
IC REG LDO 1.2V 3A 8SOIC datasheet.pdf
SENSOR AIRFLOW 50SCCM LONG 5V datasheet.pdf
CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 16A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
RES SMD 5.1 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf