Amphenol Aerospace Operations D38999/24WD15HA-LC
D38999/24WD15HA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24WD15HA-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS PIN
Datasheet Download
D38999/24WD15HA-LC.pdf
Availability of D38999/24WD15HA-LC
QUANTITY
D38999/24WD15HA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24WD15HA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24WD15HA-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24WD15HA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24WD15HA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24WD15HA-LC Details Description
Related parts for D38999/24WD15HA-LC
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 61POS PIN datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS RT ANG W/PINS datasheet.pdf
PMI BASE NEON 11/16 T-3 1/4 BAY datasheet.pdf
CONN PLUG 39POS INLINE SKT datasheet.pdf
DIODE 1A 200V 15NS DO-204AL datasheet.pdf
DIODE ZENER 43V 500MW SOD80 datasheet.pdf
SYSTEM datasheet.pdf
THERMAL REED SWITCH 70C 200V BRE datasheet.pdf