Amphenol Aerospace Operations D38999/24WE26HC-LC
D38999/24WE26HC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24WE26HC-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 26POS PIN
Datasheet Download
D38999/24WE26HC-LC.pdf
Availability of D38999/24WE26HC-LC
QUANTITY
D38999/24WE26HC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24WE26HC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24WE26HC-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24WE26HC-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24WE26HC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24WE26HC-LC Details Description
Related parts for D38999/24WE26HC-LC
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Free Hanging (In-Line) IDC, Discrete Wire datasheet.pdf
IC OPAMP GP 2.2MHZ 8SOIC datasheet.pdf
RES 9.09 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC OPAMP GP 900KHZ RRO 14TSSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CAP FILM 2.2UF 5% 100VDC RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
Crystal 24.5760MHz 20ppm 9pF 40 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
CAP CER 100PF 440VAC SL RADIAL datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CAP CER 1PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf