Amphenol Aerospace Operations D38999/24WJ29SN-UCSB4
D38999/24WJ29SN-UCSB4 picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24WJ29SN-UCSB4
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 29POS SKT
Datasheet Download
D38999/24WJ29SN-UCSB4.pdf
Availability of D38999/24WJ29SN-UCSB4
QUANTITY
D38999/24WJ29SN-UCSB4 Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24WJ29SN-UCSB4
Internal Part NumberEIS-D38999/24WJ29SN-UCSB4
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24WJ29SN-UCSB4
Related LinksD38999/24W, D38999/24WJ29SN-UCSB4 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24WJ29SN-UCSB4 Details Description
Related parts for D38999/24WJ29SN-UCSB4
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 24POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
CONN SOCKET IDC 26POS DL SR 30AU datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
RELAY SSR DUAL 25A RNDM PNL MNT datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 16.384MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
IC CPLD 640MC 9.78NS 144TQFP datasheet.pdf
RES 44.2K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DP3T 0.4VA 20V datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 25V 20% 2917 datasheet.pdf