Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZA35SD-LC
D38999/24ZA35SD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZA35SD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 6C 6#22D SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZA35SD-LC.pdf
Availability of D38999/24ZA35SD-LC
QUANTITY
D38999/24ZA35SD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZA35SD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZA35SD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZA35SD-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24ZA35SD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZA35SD-LC Details Description
Related parts for D38999/24ZA35SD-LC
CAP CER 47PF 1KV NP0 1210 datasheet.pdf
CAP CER 0.68UF 16V Y5V 0805 datasheet.pdf
DIODE ZENER 2.7V 320MW SOD323 datasheet.pdf
LED EASYWHT WARM WHT 2700K 2SMD datasheet.pdf
RES 475K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 84.5K OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE MODULE 80V 80A D61-3M datasheet.pdf
SWITCH TACTILE datasheet.pdf
Connector Socket 48 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
FIXED IND 11UH 200MA 2 OHM TH datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS 1.0MM R/A SMD datasheet.pdf
68F 500V 22X30MM 85C 5000H datasheet.pdf