Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZA98HA
D38999/24ZA98HA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZA98HA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 3C 3#20 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZA98HA.pdf
Availability of D38999/24ZA98HA
QUANTITY
D38999/24ZA98HA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZA98HA
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZA98HA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZA98HA
Related LinksD38999/, D38999/24ZA98HA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZA98HA Details Description
Related parts for D38999/24ZA98HA
TRANS NPN/PNP PREBIAS SOT363 datasheet.pdf
IC OFFLINE SWIT OCP 8SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 120UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 200W datasheet.pdf
EXL DEBURRING WHEEL 8" 8S FIN datasheet.pdf
CONN HEADER 64POS 2.54MM datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 650MA 90 MOHM SMD datasheet.pdf
IC TXRX 2.4GHZ 16K FLASH 32QFN datasheet.pdf