Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZB35JN-LC
D38999/24ZB35JN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZB35JN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 13C 13#22D SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZB35JN-LC.pdf
Availability of D38999/24ZB35JN-LC
QUANTITY
D38999/24ZB35JN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZB35JN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZB35JN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZB35JN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24ZB35JN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZB35JN-LC Details Description
Related parts for D38999/24ZB35JN-LC
CONN HEADER .100 SINGL R/A 35POS datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 4POS 90DEG 3.5MM datasheet.pdf
CONN RCPT .100" 48POS DUAL TIN datasheet.pdf
RES SMD 5.1 OHM 5% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN CARD EXTEND 180POS .050" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 WW datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .156 EYELET datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
RES SMD 140 OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf