Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZC4PN
D38999/24ZC4PN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZC4PN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 4C 4#16 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZC4PN.pdf
Availability of D38999/24ZC4PN
QUANTITY
D38999/24ZC4PN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZC4PN
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZC4PN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZC4PN
Related LinksD38999/, D38999/24ZC4PN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZC4PN Details Description
Related parts for D38999/24ZC4PN
RES 240K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC TFT-LCD VREF GEN 24-TSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 WW datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 10PF 500V 1111 datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 16-20 AWG 0.187" (4.75mm) Crimp datasheet.pdf
RES 1.62M OHM 1% 100 PPM 1.2W datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONTACT PIN CRIMP 16-20 AWG GOLD datasheet.pdf
7+7 DIL LOW PROFILE SMT SOCKET datasheet.pdf
CAP CER 100PF 630V CH 1206 datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf