Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZD18BD
D38999/24ZD18BD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZD18BD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 18C 18#20 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZD18BD.pdf
Availability of D38999/24ZD18BD
QUANTITY
D38999/24ZD18BD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZD18BD
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZD18BD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZD18BD
Related LinksD38999/, D38999/24ZD18BD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZD18BD Details Description
Related parts for D38999/24ZD18BD
PTC RESETTABLE 15MA 230V RAD datasheet.pdf
CONN HEADER 70POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
IC GATE NOR 3CH 3-INP 14-SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 4.7UH 1A 156 MOHM SMD datasheet.pdf
Connector Receptacle USB TypeB 1.0 4 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS RT ANG W/SKTS datasheet.pdf
KK 100 HDR ASSY RA BKWY 24POS datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
IC OSC VCXO 200MHZ 6CLCC datasheet.pdf