Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZD18HA-LC
D38999/24ZD18HA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZD18HA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 18C 18#20 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZD18HA-LC.pdf
Availability of D38999/24ZD18HA-LC
QUANTITY
D38999/24ZD18HA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZD18HA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZD18HA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZD18HA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24ZD18HA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZD18HA-LC Details Description
Related parts for D38999/24ZD18HA-LC
RES SMD 1.96K OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 128POS JAMNUT SCKT datasheet.pdf
IC OPAMP AUDIO 3MHZ 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 2.43M OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
Crystal 60.0000MHz 30ppm 18pF 80 Ohm -20°C - 70°C Through Hole HC49/US datasheet.pdf
RES 115 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 4PIN SLD CUP datasheet.pdf
CONN SOCKET PGA ZIF GOLD datasheet.pdf
CABLE CLAMP FOR DIN RAILS datasheet.pdf
MOSFET P-CH 30V 10.2A DFN2523-6 datasheet.pdf