Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZD19HA-LC
D38999/24ZD19HA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZD19HA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 19C 19#20 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZD19HA-LC.pdf
Availability of D38999/24ZD19HA-LC
QUANTITY
D38999/24ZD19HA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZD19HA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZD19HA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZD19HA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24ZD19HA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZD19HA-LC Details Description
Related parts for D38999/24ZD19HA-LC
JUMPER-H1507TR/A3048G/H1505TR 4" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC VOLT DETECT CMOS 0.9V SC-82AB datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 6POS SKT datasheet.pdf
NUT DRIVR HEX SCKT 11/32" 7.32" datasheet.pdf
OSC XO 6.144MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
LED RED CLEAR 0805 SMD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 24 Circuit 0.374" (9.50mm) datasheet.pdf