Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZE35AB
D38999/24ZE35AB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZE35AB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 55C 55#22D PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZE35AB.pdf
Availability of D38999/24ZE35AB
QUANTITY
D38999/24ZE35AB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZE35AB
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZE35AB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZE35AB
Related LinksD38999/, D38999/24ZE35AB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZE35AB Details Description
Related parts for D38999/24ZE35AB
IC FILTER HI-FREQ VAR Q QSOP-16 datasheet.pdf
CONN HEADER 26PS .100 SINGLE SMD datasheet.pdf
RES SMD 619 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP datasheet.pdf
IC REG BUCK 1.8V 0.6A SYNC 6SON datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
RELAY GENERAL PURPOSE 4PDT 5A 6V datasheet.pdf
RES 2K OHM 1W .25% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf