Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZE8AA
D38999/24ZE8AA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZE8AA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 8C 8#16 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZE8AA.pdf
Availability of D38999/24ZE8AA
QUANTITY
D38999/24ZE8AA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZE8AA
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZE8AA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZE8AA
Related LinksD38999/, D38999/24ZE8AA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZE8AA Details Description
Related parts for D38999/24ZE8AA
TRIMMER 20K OHM 1W PC PIN datasheet.pdf
RES 976 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 500W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 200W datasheet.pdf
LIGHT PIPE 4MM RND LENS datasheet.pdf
CONN RCPT 100POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBE 1IN CLR 1X6" datasheet.pdf
CABLE 5POS .100 JUMPER 3 INCH datasheet.pdf
RES 10 OHM 5W 5% RADIAL datasheet.pdf
CABLE TIE 30LB. 5.83" GRAY datasheet.pdf
END COVER datasheet.pdf
CRYSTAL 24.000 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf