Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZF11SN-LC
D38999/24ZF11SN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZF11SN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 11C 11#16 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZF11SN-LC.pdf
Availability of D38999/24ZF11SN-LC
QUANTITY
D38999/24ZF11SN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZF11SN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZF11SN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZF11SN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24ZF11SN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZF11SN-LC Details Description
Related parts for D38999/24ZF11SN-LC
SWITCH LINE CARD ACCESS 16-MLP datasheet.pdf
RES SMD 2.05K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .125 SQ WW datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 0.027UF 100V X7R 1825 datasheet.pdf
CAP ALUM 880UF 6.3V RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 3.3UF 25V X7R 1206 datasheet.pdf
BIG CHIP LED HB MODULE 800LM WHT datasheet.pdf
CONN HEADER 1MM 34POS datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 7.5A datasheet.pdf