Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZF18SC
D38999/24ZF18SC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZF18SC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 18C MIXED TWIN SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZF18SC.pdf
Availability of D38999/24ZF18SC
QUANTITY
D38999/24ZF18SC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZF18SC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZF18SC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZF18SC
Related LinksD38999/, D38999/24ZF18SC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZF18SC Details Description
Related parts for D38999/24ZF18SC
CAP FILM 0.018UF 10% 200VDC RAD datasheet.pdf
TRANSMITTER MOD AM 433MHZ 5V datasheet.pdf
TVS DIODE 23.1VWM 37.5VC AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
CONN PLUG 39POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 27000UF 20% 50V SNAP datasheet.pdf
IC MOTOR DRIVER PWM 30DIP datasheet.pdf
NIC66H20A08AA1 PLG ASY SZ2 datasheet.pdf
CAP FILM 0.0056 UF 5 % 2KVDC RAD datasheet.pdf
CAP FILM 56NF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf