Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZF28HN
D38999/24ZF28HN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZF28HN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 28C 26#20 2#16 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZF28HN.pdf
Availability of D38999/24ZF28HN
QUANTITY
D38999/24ZF28HN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZF28HN
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZF28HN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZF28HN
Related LinksD38999/, D38999/24ZF28HN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZF28HN Details Description
Related parts for D38999/24ZF28HN
RES 3.3K OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN AUDIO JACK 2.5MM 4COND SMT datasheet.pdf
CHOKE COM MODE ULTRA HC 160 OHMS datasheet.pdf
CONN RCPT 28POS .100 DBL R/A PCB datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 50V X7R 1206 datasheet.pdf
RES 0.16 OHM 2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 50V NP0 1210 datasheet.pdf
OPTOISO 1.5KV OPEN COLL 16FLATPK datasheet.pdf
RES 1.47K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
TXRX DWDM EML 100GHZ APD XFP datasheet.pdf