Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZG11PA-LC
D38999/24ZG11PA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZG11PA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 11C 11#12 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZG11PA-LC.pdf
Availability of D38999/24ZG11PA-LC
QUANTITY
D38999/24ZG11PA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZG11PA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZG11PA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZG11PA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24ZG11PA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZG11PA-LC Details Description
Related parts for D38999/24ZG11PA-LC
RES 105K OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP POLYMER 15UF 20% 12.5V SMD datasheet.pdf
IC GATE AND 1CH 3-INP SC-70-6 datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 90V 5A TO277A datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5MM datasheet.pdf
TVS DIODE 43VWM 69.4VC SMCJ datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM R-TAB datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 150V 2A DO214AA datasheet.pdf
CAP CER 11PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
FUSE 1600A 500V 2BKN/50 AR UC datasheet.pdf