Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZG35BB
D38999/24ZG35BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZG35BB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 79C 79#22D SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZG35BB.pdf
Availability of D38999/24ZG35BB
QUANTITY
D38999/24ZG35BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZG35BB
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZG35BB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZG35BB
Related LinksD38999/, D38999/24ZG35BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZG35BB Details Description
Related parts for D38999/24ZG35BB
RES SMD 1.54K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS WALL MT W/PINS datasheet.pdf
MOSFET N-CH 25V 35A PPAK 1212-8 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
RES 715 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 155VIN 36VOUT 75W datasheet.pdf
Connector Socket 26 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
FIXED IND 27MH 30MA 80 OHM TH datasheet.pdf