Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZG39PN-LC
D38999/24ZG39PN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZG39PN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 39C 37#20 2#16 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZG39PN-LC.pdf
Availability of D38999/24ZG39PN-LC
QUANTITY
D38999/24ZG39PN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZG39PN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZG39PN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZG39PN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24ZG39PN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZG39PN-LC Details Description
Related parts for D38999/24ZG39PN-LC
FILTER COMM LINE 0.1A 100VAC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
TRIMMER 20 OHM 1W PC PIN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
CAP CER 1.5PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
RES 4.99 OHM 1.5W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG 4A 240VAC 80VDC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 100W datasheet.pdf
CONN HDR 53POS 0.100 T/H datasheet.pdf
TOOL APPLICATOR DF57 ACCESSORY datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 140POS .100" datasheet.pdf