Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZG41HD
D38999/24ZG41HD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZG41HD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 41C 41#20 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZG41HD.pdf
Availability of D38999/24ZG41HD
QUANTITY
D38999/24ZG41HD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZG41HD
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZG41HD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZG41HD
Related LinksD38999/, D38999/24ZG41HD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZG41HD Details Description
Related parts for D38999/24ZG41HD
IC EEPROM 32KBIT 400KHZ 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 909 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
REPL BLUE SWITCH LEFT FOR 2300E datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC ADC 12BIT 80MSPS 40-TQFN datasheet.pdf
IC USB TRANSCEIVER 16-TQFN datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 0.75A 10MSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 630V C0G 1210 datasheet.pdf
RES 71.92K OHM 1/2W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.062UF 5% 630VDC AXIAL datasheet.pdf