Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZG41SD-LC
D38999/24ZG41SD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZG41SD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 41C 41#20 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZG41SD-LC.pdf
Availability of D38999/24ZG41SD-LC
QUANTITY
D38999/24ZG41SD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZG41SD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZG41SD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZG41SD-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24ZG41SD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZG41SD-LC Details Description
Related parts for D38999/24ZG41SD-LC
CAP 470MF -20% +80% 5.5V T/H datasheet.pdf
RES SMD 4.7 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.1V 1W DO41 datasheet.pdf
RES SMD 84.5 OHM 0.5% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
POWER MODULE DIODE 600V 40A SP1 datasheet.pdf
TVS DIODE 15VWM 21.4VC 1.5KE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 100W datasheet.pdf
XBEE PRO SET 1MW PCB ANTENNA datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 1.195A 86 MOHM datasheet.pdf