Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZG75BB
D38999/24ZG75BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZG75BB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 4C 4#8(TWIN) SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZG75BB.pdf
Availability of D38999/24ZG75BB
QUANTITY
D38999/24ZG75BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZG75BB
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZG75BB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZG75BB
Related LinksD38999/, D38999/24ZG75BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZG75BB Details Description
Related parts for D38999/24ZG75BB
CONN CARD EXTEND 70POS 1MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN CABLE CLAMP SZ 22 OLIVE datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 4POS JAM NUT SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 600W datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 330 OHM 1608 datasheet.pdf
CONN HEADER 24POS .100" GOLD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 21POS STRGHT SKT datasheet.pdf
508 TB WIR PRO 180D datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 56POS SKT datasheet.pdf