Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZG75PN-LC
D38999/24ZG75PN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZG75PN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 4C 4#8(TWIN) PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZG75PN-LC.pdf
Availability of D38999/24ZG75PN-LC
QUANTITY
D38999/24ZG75PN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZG75PN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZG75PN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZG75PN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24ZG75PN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZG75PN-LC Details Description
Related parts for D38999/24ZG75PN-LC
RES 2.0 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
SURFACE MOUNTING BRACKET 2PER SE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W datasheet.pdf
RES SMD 39.2K OHM 1/4W 0604 WIDE datasheet.pdf
230/50 250RPM PAL 9 datasheet.pdf
CONN PLUG 37POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPST 15A 125V datasheet.pdf
CONN HOOD TOP ENTRY SZ1 PG13.5 datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X35MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CAP FILM 0.068UF 20% 310VAC AXIA datasheet.pdf