Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZG75SB
D38999/24ZG75SB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZG75SB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 4C 4#8(TWIN) SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZG75SB.pdf
Availability of D38999/24ZG75SB
QUANTITY
D38999/24ZG75SB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZG75SB
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZG75SB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZG75SB
Related LinksD38999/, D38999/24ZG75SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZG75SB Details Description
Related parts for D38999/24ZG75SB
DIODE GP 50V 6A MICRODE BUTTON datasheet.pdf
CONVERTER DC/DC 5V 600MA 3W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 8200PF 50V NP0 1210 datasheet.pdf
CONN PLUG 24POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 44TQFP datasheet.pdf
INCREMENTAL ENCODER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .125" datasheet.pdf
LUG COPPER MECH 2 HOLE datasheet.pdf
CRYSTAL 24.000 MHZ SERIES SMT datasheet.pdf
DIODE ZENER 16V 250MW SOD323 datasheet.pdf