Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZH21SA-LC
D38999/24ZH21SA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZH21SA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 21C 21#16 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZH21SA-LC.pdf
Availability of D38999/24ZH21SA-LC
QUANTITY
D38999/24ZH21SA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZH21SA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZH21SA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZH21SA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24ZH21SA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZH21SA-LC Details Description
Related parts for D38999/24ZH21SA-LC
CONN HEADER 24POS RT ANG GOLD datasheet.pdf
FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
SDRAM DDR3 2GB 240-XRDIMM datasheet.pdf
IC OPAMP GP 8KHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 5.11K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SIL VERTICAL PC TAIL PIN HEADER datasheet.pdf
FIXED IND 7.5UH 420MA 550 MOHM datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 800V 1.2A AXIAL datasheet.pdf
FOC-V14-C1ZNI-S/SJFH datasheet.pdf
CRYSTAL 40.000 MHZ SERIES SMT datasheet.pdf
47UF 25V 7,6X20,4MM 125C 20000H datasheet.pdf