Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZJ19HB-LC
D38999/24ZJ19HB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZJ19HB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 19C 19#12 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZJ19HB-LC.pdf
Availability of D38999/24ZJ19HB-LC
QUANTITY
D38999/24ZJ19HB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZJ19HB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZJ19HB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZJ19HB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24ZJ19HB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZJ19HB-LC Details Description
Related parts for D38999/24ZJ19HB-LC
RES ARRAY 4 RES 1M OHM 1206 datasheet.pdf
RES SMD 1.37K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100" WW datasheet.pdf
IC GATE AND 3CH 3-INP 14-SOIC datasheet.pdf
IC FREQ TIMING GENERATOR 28-SSOP datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Controller PWM Dimming 8-SOIC datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 15POS R/A 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 200W datasheet.pdf