Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZJ24PD-LC
D38999/24ZJ24PD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZJ24PD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 24C 12#16 12#12 PIN J/N RE
Datasheet Download
D38999/24ZJ24PD-LC.pdf
Availability of D38999/24ZJ24PD-LC
QUANTITY
D38999/24ZJ24PD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZJ24PD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZJ24PD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZJ24PD-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24ZJ24PD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZJ24PD-LC Details Description
Related parts for D38999/24ZJ24PD-LC
IC MPU M680X0 25MHZ 100QFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 12.1K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 80MA 5TSOP datasheet.pdf
MOD PWR INLET COMPACT FILTER 6A datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 15POS 0.30MM R/A datasheet.pdf
CONN RCPT 6 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
TRANSDCR AC 0-5 VDC OUT 1PHASE datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 18 Circuit 0.374" (9.50mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 5% 15V 2915 datasheet.pdf