Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZJ35BD
D38999/24ZJ35BD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZJ35BD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 128C 128#22D SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZJ35BD.pdf
Availability of D38999/24ZJ35BD
QUANTITY
D38999/24ZJ35BD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZJ35BD
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZJ35BD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZJ35BD
Related LinksD38999/, D38999/24ZJ35BD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZJ35BD Details Description
Related parts for D38999/24ZJ35BD
HUB USB 7-PORT 2.0 & 1.1 datasheet.pdf
IC CPLD 256MC 5NS 256FPBGA datasheet.pdf
CAP CER 120PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
PLUG KNIFE DISCONNECT TERM BLOCK datasheet.pdf
34 SIL VERT PIN HDR datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 28SOIC datasheet.pdf
SERVO MOTOR datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .125" datasheet.pdf
RES SMD 357 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 10W datasheet.pdf
CAP TANT POLY 1000UF 60V CHA MNT datasheet.pdf