Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZJ35SA
D38999/24ZJ35SA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZJ35SA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 128C 128#22D SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZJ35SA.pdf
Availability of D38999/24ZJ35SA
QUANTITY
D38999/24ZJ35SA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZJ35SA
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZJ35SA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZJ35SA
Related LinksD38999/, D38999/24ZJ35SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZJ35SA Details Description
Related parts for D38999/24ZJ35SA
FAN AXIAL 60X15.5MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
RES SMD 52.3K OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS 0 DEG GRAY/GRAY datasheet.pdf
IC CTRLR TOUCH-SCREEN 12-TQFN datasheet.pdf
RES SMD 34.8K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 2.26K OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPST 20A 250V datasheet.pdf
CONN RCPT 42POS WALL MNT SCKT datasheet.pdf
DIODE ZENER 34.89V 500MW SOD80 datasheet.pdf
CONN HEADER datasheet.pdf
LED XLAMP 5700K WHITE 9V SMD datasheet.pdf