Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZJ35SN
D38999/24ZJ35SN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZJ35SN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 128C 128#22D SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZJ35SN.pdf
Availability of D38999/24ZJ35SN
QUANTITY
D38999/24ZJ35SN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZJ35SN
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZJ35SN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZJ35SN
Related LinksD38999/, D38999/24ZJ35SN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZJ35SN Details Description
Related parts for D38999/24ZJ35SN
IC REG CTRLR BST FLYBK PWM 8SOIC datasheet.pdf
FILTER LINE 2ST STD/IND 6A SCREW datasheet.pdf
RES SMD 931 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC LOAD SW HGH SIDE 1.2A SC70-6 datasheet.pdf
RES 27.1 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
OSC XO 24.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
MODULE SABLE-X TRACE ANT datasheet.pdf
OSC SO 87.5MHZ LVTTL SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf