Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZJ7BC
D38999/24ZJ7BC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZJ7BC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 99C MIXED TWIN SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZJ7BC.pdf
Availability of D38999/24ZJ7BC
QUANTITY
D38999/24ZJ7BC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZJ7BC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZJ7BC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZJ7BC
Related LinksD38999/, D38999/24ZJ7BC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZJ7BC Details Description
Related parts for D38999/24ZJ7BC
LED RED BI-LEVEL BOTTOM LED MIS datasheet.pdf
RES ARRAY 15 RES 5.6K OHM 16SOIC datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 4PDT 6A 125V datasheet.pdf
RES 309K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SENSOR 300PSI 7/16-20-2B .5-4.5V datasheet.pdf
CONN SOCKET 240POS 5ROW R/A GOLD datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 30V 200MA SOD882 datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X30MM R-TAB datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 60V 2.4A DO220AA datasheet.pdf