Amphenol Aerospace Operations D38999/26FB35SN-UHBSB2
D38999/26FB35SN-UHBSB2 picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FB35SN-UHBSB2
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 13POS SKT
Datasheet Download
D38999/26FB35SN-UHBSB2.pdf
Availability of D38999/26FB35SN-UHBSB2
QUANTITY
D38999/26FB35SN-UHBSB2 Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FB35SN-UHBSB2
Internal Part NumberEIS-D38999/26FB35SN-UHBSB2
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FB35SN-UHBSB2
D38999/26FB35SN-UHBSB2 Details Description
Related parts for D38999/26FB35SN-UHBSB2
RES SMD 5.9K OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CAP CER 56PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 21 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
IC TRANSCEIVER RS485 8-DFN datasheet.pdf
RES 30.1K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE MOD FLAT 6COND REEL 500' datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 1VA 32V datasheet.pdf
CAP CER 4.7UF 16V X6S 0805 datasheet.pdf
CONN HEADER 26POS T/H GOLD datasheet.pdf