Amphenol Aerospace Operations D38999/26FD18PB-USHST3
D38999/26FD18PB-USHST3 picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FD18PB-USHST3
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 18POS PIN
Datasheet Download
D38999/26FD18PB-USHST3.pdf
Availability of D38999/26FD18PB-USHST3
QUANTITY
D38999/26FD18PB-USHST3 Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FD18PB-USHST3
Internal Part NumberEIS-D38999/26FD18PB-USHST3
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FD18PB-USHST3
D38999/26FD18PB-USHST3 Details Description
Related parts for D38999/26FD18PB-USHST3
IC DAC QUAD +3V 12BIT 20-SSOP datasheet.pdf
CABLE ASSEM 2MM 44POS M-M 2" datasheet.pdf
BERGSTIK II SR RIGHT ANGLE RET datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 19POS 3.81MM datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 20% 15V AXIAL datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
DIL SOLDER TAIL 2.54MM datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X30MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE SKT RA datasheet.pdf
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AC datasheet.pdf
OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CAP FILM 0.015UF 5% 1600VDC AXIA datasheet.pdf