Amphenol Aerospace Operations D38999/26FD18PB-USHST3
D38999/26FD18PB-USHST3 picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FD18PB-USHST3
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 18POS PIN
Datasheet Download
D38999/26FD18PB-USHST3.pdf
Availability of D38999/26FD18PB-USHST3
QUANTITY
D38999/26FD18PB-USHST3 Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FD18PB-USHST3
Internal Part NumberEIS-D38999/26FD18PB-USHST3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FD18PB-USHST3
D38999/26FD18PB-USHST3 Details Description
Related parts for D38999/26FD18PB-USHST3
SSD 16GB 2.5" UATA datasheet.pdf
IC OPAMP INSTR 200KHZ 16SSOP datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 135MA 11.4 OHM datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 15V 130W datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 2.7V SOT23-5 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
RES 6.49K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 82UF 20% 420V RADIAL datasheet.pdf
HI-PERF FILTER SCRW IN 115/250VA datasheet.pdf
RES 750 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 100NF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf